O firmie

Tworząc nowe rozwiązania,
na pierwszym miejscu stawiamy wygodę i zadowolenie naszych klientów!

Jeśli nie masz pomysłu na zagospodarowanie swojego
tarasu lub chciałbyś nadać charakteru wnętrzu Twojego
domu – sprawdź naszą OFERTĘ!

Każdy system ma swoje plusy i minusy. Dlatego zdaj się na nasze doświadczenie. Profesjonalnie doradzimy, który system najlepiej sprawdzi się w Twoim oknie lub na tarasie.

Sprawdź nasze pomysły!

Żaluzje plisowane.

To nowoczesne i niebanalne rozwiązanie osłonięcia przed nadmiernym nasłonecznieniem.
System, który mieści się w przestrzeni pomiędzy listwami przyszybowymi, nie ogranicza pełnego otwarcia okna skrzydłowego. To idealne rozwiązanie do domów i mieszkań. Ogromny wybór tkanin z pewnością zaspokoi najbardziej wymagającego klienta!
Dostępny również z prowadnicami do okien połaciowych, co pozwoli na kontynuację systemu w każdym oknie w domu (UWAGA! Nawet w oknach trapezowych).
Dla najbardziej wymagających – jest również opcja zastosowania automatyki z możliwością sterowania radiowego z pilota, bądź smartfona.

Refleksole Screen Zip.

System, który pozwoli na ochronę Twojej stolarki przed nadmiernym nagrzewaniem w upalne dni. Zaś transparentna tkanina o różnym stopniu zaciemnienia wpuści wystarczająco dużo światła, przez co pomieszczenia dalej będą w 100% funkcjonalne – bez potrzeby doświetlania sztucznym światłem.
Z uwagi na bardzo drobny splot włókien, służy ona również jako moskitiera. Tkanina wzmocniona włóknem szklanym posiada odporność wiatrową nawet do 120km/h, co pozwala stosować refleksole również do wolnostojących pergoli czy wiat.

Chciałbyś skorzystać z naszej oferty?

Zadzwoń:

+48 789 414 633

Napisz:

biuro.rollstyle@gmail.com

    Formularz kontaktowy


    WAŻNE
    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności